Přidávám základní informace ke sledování seriálu Bay Yanlış.

📌 Seriál běží každý pátek na turecké stanici FOX. Můžete ho sledovat on-line (našeho času v 19:00 hod) na jejich webu.
📌 Díly najdete na stejném webu nebo na oficiálním kanálu na youtube.
📌 Videa najdete na youtube také s anglickými titulky nebo se španělskými titulky. Při troše štěstí samozřejmě i další překlady, pokud preferujete jiné jazyky.
📌 České a slovenské titulky dělají fanoušci seriálu, je ale potřeba sledovat speciální skupiny na Facebooku, nejděte si „Seriály FanClub„, kde aktuálně dohledáte slovenské titulky.
📌 A další častí otázka. Není žádné info o tom, že by se seriál měl dostat do Česka nebo na Slovensko, vše záleží na tom, jak se seriálu povede v Turecku a rozhodnutí televizních stanic. Budeme si muset počkat minimálně do konce seriálu.

10 thoughts on “Kde můžete sledovat Bay Yanlış?

 1. Bay Yanlis napsal:

  Zdravím kde mohu sledovat bay yanlis s CZ/SK titulky dočetla jsem se že pouze přes facebook ale ten já bohužel nemám 😔 můžete mi nějak poradit prosím

  1. Pandora napsal:

   Neměla jsem důvod to jinde hledat, takže bohužel neporadím.

  2. Bay yanlis napsal:

   Dobry deň, seriál Bay yanlis sa dá pozrieť so slovenskými titulkami cez internet na stranke Bay yanlis kukaj to . Zatiaľ je tam 9 častí. Dúfam, že budú všetky a že ich bude veľmi veľa.

  3. stanka123 napsal:

   Bay yanlis sa da pozrieť na stranke kukajto .sk z slovenskymi titulkami

 2. Sára napsal:

  Dobry den,chci se zeptat, teď jsem do koukala 14.dil. Mě by jen zajímalo kdy bude další díl? Přeci tohle nemůže být konec. Nevíte kdy bude pokračování??

  1. Pandora napsal:

   Bohužel žádné pokračování není a nebude, natáčení bylo ukončeno dřív… je pouze 14 epizod (v češtině 48).

   1. Sára napsal:

    Co je to za hloupost? OO to to takhle nechají jo? No to snad né 😂…no tak to jsem v koncích. Mohu se jen zeptat. Jak to víte? Ze už nebude pokračování? Vždyť je to dobré a nechají to jenom tak jo? No teda mám dost haha jsem v koncích…

    1. Pandora napsal:

     Sledovala jsem seriál, když běžel v Turecku a vím, co se kolem seriálu dělo… některým lidem v Turecku byl seriál „trnem v oku“ a i když v zahraničí měl velký úspěch, v Turecku ne tolik, začala klesat sledovanost a i proto „prý“ seriál ukončili. V minulém roce to udělali i u mnoha jiných seriálů. Jakmile seriál ukončí, tak je opravdu mizivá šance, že by pokračoval… a navíc má Can už dávno jiný projekt.

     1. Sára napsal:

      Jsem slyšela. Má hrát Sandokana no…Je to celkem Škoda

 3. Tony napsal:

  Dobrý večer všechny díly najdete na Iprima. CZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *