Jedné se o číslování epizod, podle vysílání v Turecku.
Překlady: Pandora a Ivca
Při kopírování prosím uveďte zdroj.

1. epizoda

Ezgi chce překvapit svého přítele Sonera na jeho narozeniny, místo toho ale zjistí, že ji podvádí. Pro Ezgi začínají těžké dny, kdy je nucena opustit dům, kde žije a také přichází o práci. Tento moment ji přivede k důležitému rozhodnutí. Držet se dál od špatných mužů a najít toho pravého. Osobou, která jí pomůže realizovat toto rozhodnutí, bude její nový soused – Özgür, který je „špatným mužem“ v každém smyslu slova…

2. epizoda

Ezgi se chce znovu sejít se Serdarem a požádá o pomoc Cansu, aby jim domluvila další schůzku. Tentokrát je odhodlaná jednat správně a zapůsobit na něj. Uvědomuje si, že potřebuje Özgüra a tak přijme jeho nabídku a uzavřou mezi sebou dohodu. Ezgi doprovodí Özgüra na svatbu jeho sestry a bude se vydávat za jeho přítelkyni. Na oplátku jí naučí co dělat, aby zapůsobila na Serdara. Jejich dohoda ale bude mít následky pro oba.

3. epizoda

Ezgi a Özgür se pohádali a zrušili jejich dohodu, později jsou šokováni, když zjistí, že má být Özgür jejím novým šéfem. Ozan se snaží celou věc urovnat a přesvědčit Özgüra, aby změnil názor. Mezitím Ezgi čeká nepříjemný šok, když uvidí jejího ex přítele s jeho snoubenkou v nemocnici a vypadá to, že čekají dítě. Ezgi se rozhodne napravit svůj vztah s Özgürem a promluvit si s ním. Özgüra potěší že se s ním Ezgi rozhodně jít na svatbu a pokračovat v jejich dohodě.

4. epizoda

Cansu a Deniz jsou šokované, když zjistí, že Ezgi odjela do Göceku s Özgürem na základě jejich dohody. Ozan jim musí vše vysvětlit poté, co se při jejich debatě prořekl. Cansu a Deniz se obávají, že se Ezgi zamilovala do Özgur a odjedou za nimi. Mezitím čeká Ezgi a Özgür den plný dobrodružství a napětí, v důsledku problémů, které se jim přihodili, skončili na opuštěném ostrově. Jejich přátelé a rodiny, kteří je nemohou kontaktovat se je snaží v obavách najít.

5. epizoda

Po setkání se Serdarem v Göceku se Ezgi a Özgür začínají obávat, že by mohl být dalším hostem na svatbě Ebru. Jejich přátelé se snaží přijít s nápady a pomoci jim přežít svatbu bez incidentů. Mezitím si Sevim a Nevin začínají dobře rozumět a pod vedením Fitnata začínají plánovat budoucnost Ezgi a Özgüra. Ezgi a Özgür předstírají, že se vzájemně nerozumí. jejich rodiny začínají pochybovat o jejich budoucím manželství. Bude tato hra pro Ezgi a Özgüra úspěšná?

6. epizoda

Özgürova a Ezgiina hra na pár je u konce a vracejí se zpět z Göceku. Oba jsou náhle smutní, ale přesto rádi, že si odpočinou a posunou se dál ve svém životě. Ezgi se chystá jít se Serdarem na večeři, ale je velmi zmatená. Uvědomuje si, že o to nestojí tolik, jako dřív a začíná vnímat mezi svými pocity i Özgüra. Ezgi zkouší odložit večeři, tím, že se bude vymlouvat. Özgür už také není stejný a není šťastný. Özgürovi už začíná být Serdar svou přítomností nepříjemný. Ezgi si také těchto změn všímá u Özgüra a proto začíná přemýšlet jestli ji Özgür miluje.

7. epizoda

Ezgi zahajuje organizaci latinské noci v La Gabbia jako svou první úlohu v novém zaměstnání. Serdar se bude také podílet na této organizaci a je ochoten tančit tango s Ezgi. Ale Ezgi se musí naučit tento tanec, protože nezná tango a lhala o tom Serdarovi. Özgür, který je v tangu úspěšný, v tomto ohledu nutně pomáhá Ezgi. I když Ezgi a Özgür, kteří se spolu navzájem zbližují, když spolu cvičí, budou náhle navzájem ovlivněni, přítomností Yeşim a Serdara a bude jim to bránit v tom, aby vyjádřili své pocity. Mezitím příchod Sonera zhatí všechno a to, co se stane dnes večer, způsobí, že Özgür a Ezgi otevřou novou stránku ve svých vztazích.

8. epizoda

Sbližování Ezgi a Özgura naruší příchod Serdara a Yeşim. Zájem Özgurů o Ezgi narušuje Serdar svými otázkami. Deniz si všimne Ezgiiných citů k Özgürovi a varuje ji, aby neudělala chybu. Ozan si je vědom Özgurových citů k Ezgi a naopak ho podporuje. Matky, které si nepřejí, aby se ti dva dali znovu dohromady, začínají jednat a udělají co je v jejich silách, aby je udržely od sebe. Dokážou se Ezgi a Özgür přiznat ke svým citům i přes všechny překážky kolem?

9. epizoda

Ezgi a Özgür začínají být spolu navzdory všem. Ezgi a Özgür netuší, jak s tím jejich matky bojují, zatímco oni žijí svou láskou. Zatímco matky si o sobě myslí tolik špatného, nemohou vysvětlit své vztahy k sobě. Nevin tlačí na Ezgi, aby co nejdříve opustila domov a práci. Mezitím se blíží narozeniny Ezgi. Zatímco Özgür připravuje pro Ezgi zvláštní noc plnou překvapení, Serdar uspořádá narozeninovou oslavu pro Ezgi, její rodinu a přátele. Ezgi se neochotně ocitá na oslavě pořádanou Serdarem. V důsledku náhod se na tomto místě také objeví Özgür. Jaké důsledky budou mít tyto narozeniny, na vztah Ezgi a Özgüra?

10. epizoda

Po všech těchto zklamáních Ezgi všem v Burse vyrazí dech. Nevin a Ünal tento stav Ezgi zpochybňují. Ačkoli Ezgi skrývá své zkušenosti s Özgürem, vše se odhalí, když Özgür přijde do Bursy. Özgürova omluva nic nemění. Özgür ji nedůvěřoval, což ji velmi rozrušilo. Čím víc je Özgür sám, tím více mu Ezgi chybí a tím více si uvědomuje, jak moc ji miluje. Těchto pocitů si všimne i Ozan. Cansu a Deniz jsou také naštvané a litují, jak se zachovali k Ezgi. Začnou také spolupracovat s Ozanem a snaží se dát dohromady Ezgi a Özgüra. Podívejme se na to, jestli tento plán bude stačit na to, aby se tito dva znovu usmířili.

11. epizoda

Překvapení pro Ezgi, které pro ni uspořádal Özgür, ji velmi dojalo. Veškerá zášť vůči Özgürovi odchází. V tomto procesu oba lépe chápou, jak si navzájem sami sebe váží. Ve svém vztahu otevírají novou stránku, už není žádné místo pro lži. Rozhodnou se tedy říci svým rodinám, že jsou opět spolu. Nevin tento vztah nechce, ale přijímá ho, ale Sevim také nechce, aby byli Ezgi a Özgür spolu. Ezgi pořádá svou první akci v Organizační společnosti, do které byla přijata a na této akci ji čeká překvapení. Mezitím Serdar znovu podnikne kroky k získání Ezgi, ale když se dozví, že Özgür a Ezgi jsou spolu, je zklamaný a tato situace ho učiní ještě ambicióznějším.

12. epizoda

Özgür, který se dozví, že Tolga je Ezgi novým šéfem, bude šílet. Ezgi okamžitě končí. Tolga však nebude v pohodě, dokud nezíská La Gabbii. S podporou Gizem vytvořil plán, jak dostat Ezgi do obtížné situace. Využije Özgürovo slabost pro Ezgi. Pokud jde o Ezgi, je pro Özgüra ještě obtížnější rozhodnout se o požadavcích, které má Tolga. Mezitím se Özgür zabývá novým místem a otevírá nový podnik. Navzdory všem očekáváním je pro Özgüra a Ezgi nejdůležitější věcí jejich vzájemná láska. Tolga a Serdar však nemají v úmyslu nechat je na pokoji.

13. epizoda

Ezgi a Özgür, jsou velmi šokováni, když se před nimi objeví policie. Özgür šílí, když si začíná myslet, že právě Tolga je ten, který podal stížnost na Ezgi. Všichni musejí jít společně na policejní stanici. I když je Ezgi, po podání svědectví propuštěna, nikdo na tuto situaci nezapomene a snaží se dokázat Ezgiinu nevinu. Navzdory všem obtížím je pro Özgüra a Ezgi nejdůležitější věcí jejich vzájemná láska k sobě. Tolga a Serdar však nemají v úmyslu nechat je na pokoji. Ezgi mezitím připravila pro Cansu, jako překvapení rozlučku se svobodou. Cansu je velmi šťastná, děvčata se spolu velmi baví. Emre také nestojí nečinně, připravil a přichystal překvapení, pro Leventa. Ale toto překvapení dívky velmi nepotěší.

14. epizoda

Özgür je unaven vším, co v poslední době prožil a tak odjíždí do lesa, kde si chce vydechnout, a vyčistit si hlavu. Sám ale nebude příliš dlouho, brzy se k němu totiž přidají i Ezgi a Ozan s Deniz. Všichni si tak společně užívají krásný zábavný den. Özgür získává zpět svou sílu od Ezgi, o kterou přišel ze všech negativ které zažíval. S každou věcí, kterou sdílí s Ezgi si uvědomuje, že bez ní nemůže být a požádá ji o ruku. Ezgi konečně žije svůj sen a zdá se, že našla svou pravou lásku. S jeho nabídkou okamžitě souhlasí a chce být s Özgürem navždy šťastná…

Konec.