Özge Gürel jako Ezgi İnal

Ezgi je přirozená, krásná dívka, která miluje žít ve svých třiceti letech nenápadný a obyčejný život. Vyrostla v malém městě a odešla do Istanbulu na univerzitu. Vystudoval obor Public relations. Ezgi je čestná, obětavá, snaží se pomáhat všem kolem ní. Je to zasněná dívka, která jedná spíše svými emocemi než podle logiky.Can Yaman jako Özgür Atasoy

Provozovatel a majitel oblíbeného restauračního baru v Istanbulu. Özgür je muž, který na začátku svých třiceti let ztratil víru v lásku a ženy, má pouze jednorázové vztahy… je loajální ke své svobodě, jako je jeho jméno. Miluje adrenalin, je bohatý, vzdělaný a pohledný. Je ve znamení Vodnář a jedná především podle logiky.
Fatma Toptaş jako Cansu Akman

Sestřenice Ezgi. Ve svých 35 letech je krásnou ženou, která se stará o svůj vzhled. Je referentkou pro styk s veřejností v nemocnici. Ve svém podnikání je úspěšná, má silné komunikační a sociální dovednosti. Je s doktorem Leventem, jedním z partnerů nemocnice, kde pracuje.

Gürgen Öz jako Levent Yazman

Je přítel Cansu. Ve svých 40 letech je velmi úspěšným plastickým chirurgem. Je také partnerem nemocnice, kde pracuje. Je dobře udržovaný, pečlivý a perfekcionista. Z prvního manželství má dceru jménem Zeynep. Kvůli špatným zkušenostem z prvního manželství a laskavost vůči jeho dceři mu brání v tom, aby se znovu oženil.

Cemre Gümeli jako Deniz Koparan

Ezgiina kamarádka z dětství. Čerstvá třicátnice, která pracuje jako právnička v předních advokátních kancelářích. Jejím cílem je rozvíjet podnikání a tvrdě pracovat. Byla zklamaná kvůli špatnému manželství, kterým si prošla. Je ambiciózní, chladná k cizím lidem mimo jejich blízkých. Je to zvláště diskrétní vůči mužům.
Serkay Tütüncü jako Ozan Dinçer

Čerstvý třicátník, usměvavý a pozitivní člověk. Je úspěšným šéfkuchařem v restauraci Özgüra a je také jeho blízkým přítelem. I přes nešťastné vztahy v jeho soukromém životě Ozan neztratí víru v lásku. Je spolehlivý, zábavný, přátelský a emotivní.

Sarp Can Köroğlu jako Serdar Öztürk

Pohledný a úspěšným porodník. Je synem z bohaté rodiny s dobře rozjetou kariérou. Ambiciózní, konkurenceschopný člověk, který dělá to, co si usmyslí. Je perfekcionista, který chce být ve všem nejlepší, může být čas od času arogantní a v případě potřeby lže. Přestože věří v lásku, uvažuje logicky a stará se o své zájmy. Je to Kozoroh. Je to člověk, jehož jež si jde pevně za svými prioritami.

Taygun Sungar jako Soner Seçkin

Ex přítel Ezgi. Působí jako agent ve farmaceutické společnosti. Je to narcistický, falešný člověk, který se ráda ocitá v popředí. Projevuje se odlišně a jedná podle svých zájmů, měnit svůj charakter podle toho jak se mu to hodí.

Feri Baycu Güler jako Nevin Yılmaz

Ezgiina matka. Po rozvodu měla nešťastné vztahy, než našel štěstí v Ünalovi a vdala se. Je to žena plná lásky, zábavná a moderní. Se svým mužem provozuje snídaňový dům v Burse. Miluje zábavu a cestování.


Suat Sungur jako Ünal Yılmaz

Nevin je jeho první manželka. Nemá děti, ale miluje Ezgi jako svou vlastní dceru. Mnoho let pracoval jako kuchař na výletních lodích. Když se zamilují do Nevin, dá přednost spořádanějšímu životu, odejdou z práce a otevřou si s Nevin snídaňový dům. Je to vtipný, romantický, pozitivní člověk, který si užívá každý okamžik svého života.
Lale Başar jako Sevim Atasoy

Je matkou Özgüra a Ebru. Poté, co její manžel zemřel, se věnoval především dětem. Je bohatá a její manžel jí nechal vinařství, kde zajišťuje provoz. Je to žena, která je závislá na svých tradicích, je pozitivní, pečlivá ale také posedlá.

Anıl Çelik jako Emre Eren

Pracuje jako barman v restauraci Özgüra. Je zábavný, roztomilý a vtipný. I když má vztah, neváhá flirtovat s jinými, je přátelský.


Ece İrtem jako Gizem Sezer

V restauraci Özgüra, se zabývá rezervací a vítáním hostů. Ráda by byla referentem Public Relations. Je ctižádostivá, schopná využívat lidi, intrikovat – záludně a promyšleně. Je již dlouho tajně zamilovaná do Özgüra.

Kimya Gökçe Aytaç jako İrem Doğan

Pracuje jako právnička ve stejné advokátní kanceláři jako Deniz. Je to krásná, inteligentní a ambiciózní žena, která může být v případě potřeby zlá. Deniz je její velká konkurentka. Považuje muže spíše za nástroj a netouží mít vážný dlouhodobý vztah. Jeho práce je na prvním místě a je schopná pro ni udělat vše.