Hvězda seriálu Zasněná láska je momentálně po celé Evropě na roztrhání. Před pár týdny absolvoval turné po západní Evropě, kde Zasněná láska bodovala na plné čáře. Španělské, řecké a italské ženy čekaly v houfech čítajících stovky a někdy až tisíce před hotelem nebo na letišti. Rodák z Istanbulu se kromě setkání s fanynkami věnoval i mediální propagaci seriálu a během četných televizních rozhovorů se rozpovídal a odkryl zákulisí jednoho z nejúspěšnějších tureckých seriálů za poslední dobu.

Zasněná láska a původ hvězdy první velikosti

Sexy vzhled a povedený seriál přispěly k slávě Cana Yamana obrovskou měrou. Chemie mezi seriálovým párem je taková, že málokdo věří tomu, že by spolu herec a jeho kolegyně Demet Özdemir nic neměli. Oba dva si však tvrdě stojí za tím, že životní partnery netvoří.

Can Yaman 8. listopadu oslavil životní jubileum tím nejlepším způsobem – pracovním úspěchem, který v Turecku nemá obdoby. I proto se spekuluje o čemkoliv, co se Yamana jakkoliv týká. Média se ptají, jaký je přesně původ slavného herce, dlouhou dobu se psalo, že je Can Yaman původem Albánec, ale herec měl letos v červnu možnost vše vysvětlit na pravou míru, sám sebe popisuje jako Jugoslávce.

„Předci mého otce mají albánsko – jugoslávské kořeny. Můj pradědeček pochází z Pristine a prababička je z města Skopje. Moje rodina přišla do Turecka v roce 1959. Otcova rodina mluví albánsky, když jsou spolu, a někdy spolu mluví takto i babička s dědou. Já jsem vyrůstal hlavně s matkou a u nás se albánsky nemluvilo, vždy jsme se dorozumívali turecky, albánštinou nevládnu. Táta se narodil už v Istanbulu, takže albánsky také nemluví. V Albánii jsem byl, ve škole jsem měl albánského kamaráda, s kterým jsem tam pak odjel vlakem. Neměl jsem problém s jazykem, protože v Albánii všichni mluví italsky, “ říká Can Yaman, který v Istanbulu studoval italské lyceum.

Po studiu lycea vycestoval do Spojených států amerických v rámci výměnného programu ve škole. V roce 2012 vystudoval právnickou školu Yeditepe University Faculty, kde získal stipendium. Právničina ho ale za srdce nevzala tak jako herectví, a tak během právnické práce začal brát soukromé hodiny. Ty se viditelně vyplatily.

Zajímavostí je, že ani jeho kolegyně Demet Özdemir nemá kořeny tak úplně v Turecku, protože její rodiče, kteří se po osmi letech od narození Demet rozvedli, byli bulharší imigranti.

Jaká je nejoblíbenější epizoda Zasněné lásky?

Když přijde na úspěch seriálu s originálním názvem Erkenci Kuş, má na to Can Yaman dost jasný názor. Na správné konstelace hvězd nespoléhá, tvrdí, že v tom hraje velkou roli chemie s jeho hereckou kolegyní Demet Özdemir (Sanem) a spontánní rozhodnutí během natáčení seriálu. Dokonce se sám vyjádřil i k tomu, jaký díl Zasněné lásky má nejraději.

„Pátý díl byla epizoda, u které jsem se nejvíc zasmál, když jsem ji s přáteli sledoval. Mí přátelé mi říkali, že to byla skvěle odvedená práce, krásná po vizuální stránce. Zároveň jsme v ní hodně improvizovali. Například je tam scéna, kdy jsme na večeři s Demet s italským byznysmenem Fabrim a musíme před ním hrát snoubence. Říkáme tam hodně vtipů, on mi jednou dokonce řekne, že jsem ubožák, a Demet dělá, že to neslyší. Všechno nás to napadlo během zkoušek, před natáčením ostré scény,“ vzpomíná herec Can Yaman.

Herec mluví i o tom, že je důležité příběh vášnivě zamilovaných lidí jemně shazovat i humorem. Diváci se podle něj chtějí smát a očekávají to. „Když jsou emociální scény, přidáváme do nich vždy pár vtípků, abychom je odlehčili. Improvizujeme,“ vysvětluje turecký herec.

Zdroj: https://love.iprima.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *