Často se ptáte, proč má seriál jen 43 dílů (14 delších v originále) a proč má tak rychlé zakončení. Tady je vysvětlení:

Seriál Bay Yanlis se natáčel a vysílal loni v Turecku, díly se tam točí poměrně krátce předtím, než jsou v TV a při natáčení 14. epizody se Fox rozhodl pro ukončení seriálu, se kterým se ale tak rychle nepočítalo, co se scénáře týče.

Pro ukončení bylo více důvodů, částečně sledovanost, některým leželo v žaludku, že je seriál dost moderní a otevřený. Turci jsou v tomhle často řekněme puritáni a i přesto že měl seriál úspěch u zahraničních diváků, nestačilo to. Také tam měl Fox nějaké soudní opletačky, ohledně toho, že seriál chtěla původně točit jiná televize, ale do toho zabředávat nechci, protože o tom moc nevím.

Mimo to měl Can v Turecku předtím nějaké svoje „kauzy“ a i to nejspíš hrálo roli. Ve zkratce, nelíbilo se jim třeba to, že komentoval v rozhovoru chemii mezi nim a Demet v Erkenci kus – už si nepamatuju přesné výroky, ale prostě je tam některé věci pohoršují, je to jiná mentalita a pro nás by se jednalo o nevinný výrok, který si tam zle vyložili… Tím pádem ho někteří nemuseli a navíc, když měl roli takového playboye, jako byl Ozgur.

Každopádně v Turecku se to bohužel děje často. Televizní společnosti ukončují předčasně i jiné seriály, klidně i po pár dílech, neuzavřené, neukončené, není to tam neobvyklé. Stalo se to u spousty seriálů a rozhodně se to stane i dalším, v Turecku toho točí opravdu spoustu a konkurence je obrovská.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *