Hlavní postavy seriálu:

Zasněná Sanem Aydin

(25 let) Půvabná a veselá dívka pomáhá otci s obchodem a žije šťastně, dokud ji rodina nenutí, aby se vdala. Zamíří do světa, hledá pomoc u starší sestry Leyly a seznamuje se s majitelem velké reklamní agentury a jeho dvěma syny. Okamžitě se zaplete do války mezi bratry Divitovými a aniž by to tušila, přidá se na špatnou stranu. Čím více poznává Cana, tím více ho nemůže dostat z hlavy… do toho ale pátrá i po tajemném muži, který ji ukradl srdce. Co když jde o tu jistou osobu?Sexy fotograf Can Divit

(29 let) Pohledný, charismatický, sebevědomý a slavný fotograf nemá nejmenší chuť vázat se na jedno místo. Starší syn majitele velké reklamní firmy je zvyklý cestovat po světě a neupínat se k ničemu, co by si nemohl vzít sebou. Ale když potkává Sanem, poznává něco, co ještě nezažil. Sanem se mu vryje pod kůži a už nic nebude jako dřív.Zodpovědný bratr Emre Divit

(27 let) Azizův mladší syn nemá schopnosti ani šikovnost, aby převzal otcovu reklamní firmu. Jediné, co mu nechybí, jsou ambice. Aby dosáhl svého, neváhá pletichařit proti vlastnímu bratrovi Canovi a podaří se mu ošálit Sanem, aby mu v tom pomohla. Netuší, že dělá jednu z největších chyb…
Úzkostlivá sestra Leyla Aidin

(27 let) Sanemina starší, rozumnější a těžce pracující sestra má relativně úspěšnou kariéru v Azizově reklamní firmě. Sní, že se jednoho dne dostane do jejího vedení. Rodina je na ni pyšná. Ode dne, kdy získala práci, obdivuje Emreho a časem se do něj zamiluje, aniž by to Emre vůbec kdy tušil.
###

Hlavní záporné postavy v ději:

Aylin Yüksel

Aylin je bývalá přítelkyně Emreho, nebo si to aspoň všichni myslí. Stále se totiž tajně schází a Aylin je rozhodnutá se mstít jeho rodině, kteří ji podle ní vždy neprávem křivdili a jejich vztahu nepřáli. Plán její pomsty je zničení agentury, která je jejím firemním konkurentem.

Fabri

Klient agentury Výborný nápad, kterému se zalíbí Sanem a rád by s ní spolupracoval na tvorbě nového parfému – jelikož Sanem ve svém volném čase vyrábí vlastní kosmetiku. Jeho nejen podnikatelský plán zamíchá dějem více, než by se mohlo zdát.

Yiğit

Yiğit je knižní vydavatel, který chce pomoct Sanem, se splnění jejího snu o vydání knihy. Jeho pohnutky ale nejsou až tak čisté, jelikož se do Sanem zamiluje a nelíbí se jí, že by jí měl mít někdo jiný, nebojí se tak využít i dost špinavých intrik.

Hüma

Matka Cana a Emreho. Po rozvodu s Azizem vychovávala pouze Emreho a Cana nechala s jeho otcem, i proto nemá Can se svou matkou dobré vztahy a Emre si před otcem připadá odstrčený.

Polen

Dlouholetá přítelkyně Cana, se kterou se jednou za čas schází. Polen je velmi trpělivá a doufá, že se jednoho dne její vztah s Canem změní natolik, že se spolu usadí.

###

Vedlejší postavy:

Mevkibe Aydın a Nihat Aydın

Starostlivý rodiče Sanem a Leyly, kteří na své dcery dávají pozor za všech okolností. Platí u nich, že dokud jsou dcery pod jejich střechou, řídí se pravidly, které pro ně rodiče nastaví, což je často kámen úrazu pro soukromý život sester, který nabere až nečekaných obrátek.

Aziz Divit

Majitel úspěšné reklamní agentury je otcem Cana a Emreho. Svou firmu vystavěl od nuly a má jasnou představu o tom, kdo by ji měl po něm převzít. Miluje život a užívá si každou jeho vteřinu. Nenechá na sobě znát, že už mu je 60. Ale aniž by to někdo věděl, je vážně nemocný. Chystá se přenechat svou firmu svým synům, aniž by tušil, jaká úskalí jim tím přinese.

Cengiz Özdemir (Ceycey)

Bláznivý kolega Ceycey, který je zdrojem mnoha humorných situací v příběhu. Okamžitě se spřátelí se Sanem a stane se jejím důvěrníkem, i když je pro něj velmi obtížné udržet tajemství.

Muzaffer Kaya (Zebercet)

Zebercet je zamilovaný do Sanem od první chvíle, co ji poznal. City, které prožívá, ho ničí. Nikdy nedokázal Sanem říct jedinou souvislou větu, ale pořád se na ni lepí a zoufale se snaží získat si její pozornost a že se stane jeho manželkou.

Deren Keskin

Deren pracuje v agentuře Výborný nápad a bere svou práci velmi zodpovědně. Na své kolegy působí přísným dojmem a velmi často křičí, i díky tomu z ní nejeden kolega má strach. Stane se nadřízenou Sanem a rozhodně si nepadnou do noty.

Osman Işık

Starší bratr Ayhan, soused a blízký přítel Aydınových, který pracuje v řeznictví. Osman je už dlouho zamilovaný do Leyly ale bojí se jí své city projevit.

Ayhan Işık

Nejlepší kamarádka Sanem, se kterou se znají už od dětství. Žije jen se svým bratrem, který je jí velmi blízký po smrti jejich rodičů.