Prima Love má pro fanoušky Cana velké překvapení! A právě dnes to oficiálně potvrdili na svém Facebooku. Od 1. února totiž budou dávat Bay Yanlis (pod názvem Recept na lásku) na webu iPrima.cz každý den bude jeden díl. Na webu už nyní najdete několik scén s českým dabingem (Can má stejný dabing jako v Zasněné lásce a Ozge jako v Příchuti lásky).

Pro začátek bude seriál dostupný pouze on-line a později (zatím nevíme přesně kdy) by měl běžet i přímo v TV. U nás bude mít 43 epizod (v originále je 14 epizod které mají přes dvě hodiny). Těšíte se? 😉

Pro připomenutí přidávám i popis děje: Seriálová novinka přinese příběh bohatého majitele restaurace Özgüra, kterému se sice daří ve všech ohledech skvěle, ale na lásku nevěří. Jeho nová sousedka Ezgi by naopak po nedávném vztahovém karambolu ráda konečně našla pravou lásku a šťastně se vdala. Série náhodných setkání obou hrdinů pak vyústí v praktickou dohodu: on ji naučí, jak získat muže, který se jí líbí. Ona ho na oplátku doprovodí na svatbu jeho sestry a bude předstírat, že jsou pár. Jenže i tahle zdánlivě jednoduchá dohoda se pro oba pěkně zamotá. (TV Prima)

2 thoughts on “Bay Yanlis od 1. února na iPrima!

  1. Johny napsal:

    Zdravím, prosím ťa nevieš či Cana dabinguje ten istý herec ako v EK? Zdá sa mi, že je iný. 😀 dík

    1. Pandora napsal:

      Ano, je to stejný dabér – Michal Holán.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *